Warsztaty Artystyczne organizowane dla wychowanków ze Świetlicy Wsparcia Dziennego dla Dzieci i Młodzieży w Krasnymstawie

4 mW dniu 18 grudnia 2017 roku nasza Świetlica zamieniła się w pracownie plastyczną, a mianowicie odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe. Celem zajęć było rozbudzenie aktywności dzieci, organizowanie warunków umożliwiających dzieciom rozwijanie zdolności i odczuwanie radości z podejmowanej aktywności umysłowej i plastycznej, kształtowanie wrażliwości i ekspresji plastycznej.
W ciagu całego dnia aktywnej pracy, w miłej, świątecznej atmosferze dzieci odkrywali swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Wykonywali świąteczne dekoracje i powstały ciekawe, oryginalne i niepowtarzalne ozdoby takie jak stroiki na stoły, wieńce na drzwi, bombki, lampiony z puszek i słoików, aniołki, gwiazdki, choinki z piórek i makaronu.

Warsztaty przebiegały w miłej atmosferze przy dźwiękach kolęd. Wszyscy dobrze się bawili. Powstało bardzo dużo pięknych i niepowtarzalnych dekoracji świątecznych.Wykonane ozdoby na pewno pięknie prezentują się w domach naszych wychowanków.
Bardzo dziękujemy wszystkim za wygospodarowanie w okresie świątecznych przygotowań czasu dla swoich pociech i przybycie na nasze warsztaty.
Warsztaty prowadziła mama naszej wychowanki - Kamila Woleń, której bardzo dziekujemy.