"Spotkanie Mikołajkowe" zorganizowanego przez Sekcje Pomocy Środowiskowej oraz Świetlicę Wsparcia Dziennego dla Dzieci i Młodzieży w Krasnymstawie

3 mDnia 7 grudnia 2017 roku Świetlica wspólnie z sekcją pomocy środowiskowej zorganizowała Spotkanie Mikołajkowe. W czasie oczekiwania na przyjazd Św. Mikołaja wspólnie zorganizowaliśmy zabawy i gry integracyjne. Dzieci uczestniczyły w zawodach, w zabawach z chustą, tunelem i mata animacyjną. Gdy nadszedł moment przybycia bardzo wyjątkowego Gościa, a mianowicie Św. Mikołaja z ogromnym workiem prezentów, dzieci były zachwycone, bardzo cieszyły się, klaskały i krzyczały. Św. Mikołaj po przybyciu do sali i przywitaniu się z dziećmi, usiadł na swym krześle i oznajmił dzieciom, że "przybywa z daleka i bardzo cieszy się, że je widzi".

Mikołaj rozdał dzieciom prezenty i każde dziecko musiało zaśpiewać mu piosenkę, powiedzieć wierszyk lub dowcip. Na koniec wszyscy zrobili sobie wspólne zdjęcie z Mikołajem i zaprosili go za rok.
Kiedy żegnaliśmy Mikołaja na twarzach dzieci jeszcze przez długo gościł uśmiech i szczęście. Szkoda tylko, ze ten wyjątkowy Gość odwiedza nas tylko raz w roku.